cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Nowe mieszkania Lechitów, Koszalin - Mieszkania z rynku pierwotnego Lechitów
20 ogłoszeń
20 ogłoszeń
Połczyńska,Koszalin
Mieszkania od 39,04 m² do 85,65 m²
352 340 zł39,04 m² 8 500 zł/m²
650 940 zł85,65 m² 7 600 zł/m²
331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Wenedów,Koszalin
352 340 zł39,04 m² 9 025,10 zł/m²
480 700 zł58,40 m² 8 231,16 zł/m²
425 250 zł50,03 m² 8 500 zł/m²
565 500 zł66,25 m² 8 000 zł/m²
425 250 zł50,03 m² 8 500 zł/m²
389 967 zł42,41 m² 8 700 zł/m²
352 340 zł39,04 m² 8 500 zł/m²
434 240 zł54,28 m² 8 000 zł/m²
492 100 zł64,75 m² 7 600 zł/m²
368 967 zł42,41 m² 8 700 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Wenedów,Koszalin
331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²
331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²
447 740 zł54,28 m² 8 000 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Wenedów,Koszalin
447 740 zł54,28 m² 8 248,71 zł/m²
331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Mieszkania Koszalin, Lechitów, tylko rynek pierwotny
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2