Działka budowlana, ul. Wilków Morskich

Wilków Morskich, Łabusz, Koszalin, zachodniopomorskie

  • 138 780 zł
  • 1 028 m²
  • 135 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Czerwiń...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Wilków Morskich

Wilków Morskich, Łabusz, Koszalin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

138 780 zł

1 028 m²

135 zł/m²

Działka budowlana, ul. Wilków Morskich

Zaktualizowane: 20 maja 2026

138 780 zł 1 028 m² 135 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 138 780 zł (135 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 028 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mint Invest S.C., zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MNI22214

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki pod zabudowę mieszkaniową.

Działka z wydaną 2023 r. decyzją o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący, na czas nieokreślony .

Działka położona w Koszalinie, w obrębie geodezyjnym Łabusz - graniczącym bezpośrednio z Jeziorem Jamno.

Działka o pow. 1028 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 24,0 m x 42,0 m. Porośnięta samosiejami. (...)

Agent

Karolina Czerwińska-Karmazyn

664 724...

664 724 352

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Czerwińska-Karmazyn

664 724...

664 724 352

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Czerwińska-Karmazyn

Zostaw telefon, oddzwonimy