Dom Koszalin
Koszalin, zachodniopomorskie
- 650 000 zł
- 80,39 m²
- 8 085,58 zł/m²
DEVELOPER WRÓBEL
Skontaktuj się
Dom Koszalin
Koszalin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
20 kwietnia 2026
Dom Koszalin
Zaktualizowane: 20 kwietnia 2026
650 000 zł 80,39 m² 8 085,58 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
bliźniak
4
420 m²
na podjeździe
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
420 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 650 000 zł (8 085,58 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Koszalinie)
- Dostępny: grudzień 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 80,39 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Działka: 420 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: tak
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: deweloper, zaktualizowane: 20.04.2026
Lokalizacja
- Adres: Konikowo, Koszalin, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka
- cicho
Opis nieruchomości
Promocja do 5 maja!
Na lokal numer 1 - 650.000zl zamiast 680.000zł
Lokal 2 - 680.000 zł
Na sprzedaż nowoczesne domy parterowe w zabudowie dwulakalowej na działce 960 m2 tylko dwa lokale.
W spokojnej lokalizacji Konikowa wśród domów wolnostojących parterowych.
O powierzchni 80 m2
Posiada cztery pokoje i teren o powierzchni 460m².
Pełne uzbrojenie, kanalizacja , prąd , woda, gaz. (...)
DEVELOPER WRÓBEL